Про компанію

Будь-яку подію в нашому житті можна перетворити на свято. Екстравагантну родзинку будь-якому святу при цьому, безсумнівно , здатне надати вогняне шоу. Продукцією саме такої спрямованості покликана забезпечити Вас наша компанія .

Польська компанія Maxsem займається імпортом в країни СНД і Євросоюзу. На початковому етапі основні продажі велися всередині ЄС. Але в 2008 році було прийнято рішення про зміну стратегії , в результаті чого акценти в торгівлі змістилися на Схід , в країни колишнього СРСР. Європейська якість установок при доступній ціні , професійної логістики та грамотному обслуговуванні своїх клієнтів дозволило компанії Maxsem стати помітним гравцем своєї галузі в Східній Європі. Сьогодні компанія офіційно присутня в Польщі , Литві , Латвії , Молдові , Україні , Росії і Білорусії.

На українському ринку ми перебуваємо вже 4 роки. За цей час компанії вдалося досягти певних успіхів. Раніше про нас просто чули , на даному ж етапі - нас дізнаються , про нас говорять і нарешті - нас купують. Наші клієнти - люди різного віку , світовідчуття і життєвих позицій . Проте всі вони хочуть зробити своє життя яскравішим і різноманітнішим . І в цьому ми готові їм допомогти.

Ми дамо вам пораду, як правильно підібрати до свята установки і подарувати собі добрий настрій. Хочете переконатися в цьому напевно - звертайтеся до нас прямо зараз!

наверх